|  | 

Пробне ЗНО 2013 -2

Шановні абітурієнти! Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (ПЗНО) проводитиметься в березні 2013 року з усіх предметів зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). За наслідками соціологічних досліджень для 80% опитаних першокурсників пробне тестування стало запорукою успішного проходження ЗНО. Право проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання (далі – пробне тестування) у Дніпропетровській та Запорізькій областях надано Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти (далі – ДпРЦОЯО). Порядок проведення пробного тестування регламентовано “Положенням про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти”, затвердженим наказом МОН України від 29.05.2008 № 479, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 11.06.2008 за № 522/15213 (зі змінами).

Проведення пробного тестування здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти (далі – УЦОЯО). Тести пробного тестування відповідають програмам ЗНО, укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основного ЗНО. Місце проведення – пункти пробного тестування, що будуть створені з дотриманням вимог УЦОЯО до їхньої організації.

Пробне тестування надає можливість підготуватися до ЗНО та провести власне тренування: – проходження процедури тестування; – заповнення бланків відповідей; – розподілу часу роботи з тестами. Пробне ЗНО допоможе визначити власний рівень знань, скорегувати підготовку до тестувань на заключній стадії, а також психологічно адаптуватися до основної сесії ЗНО. Учасники пробного тестування отримують: – бланки з правильними відповідями та методику визначення результатів (після завершення процедури пробного тестування); – можливість визначити власні результати пробного оцінювання за рейтинговою шкалою 100-200 балів (інформацію буде розміщено на нашому сайті на інформаційних сторінках “Особистий кабінет учасника ПЗНО”).

Звертаємо увагу, що результати пробного ЗНО НЕ використовуються для участі в конкурсі під час вступу до вищих навчальних закладів. Пробне тестування, як і ЗНО 2013, проводитиметься з одинадцяти предметів. Графік проведення пробного ЗНО 2013 року:Дата проведення Предмет тестування 23 березня 2013 року українська мова і література, англійська, німецька, французька, іспанська мови, біологія, фізика, російська мова, всесвітня історія 30 березня 2013 року математика, історія України, хімія, географія, світова література

Предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно. Пробне тестування проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб і є неприбутковим для організаторів. Вартість одного тестування становить 89 грн. Зареєструватися для участі у пробному ЗНО Ви зможете у термін з 1 листопада 2012 року (з 08.00) до 30 листопада 2012 року (до 24.00) на нашому сайті.

Щоб реєстрація пройшла вдало, ознайомтеся з Пам’яткою… Вдале тренування – впевненість в своїх знаннях та силах!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Пробне ЗНО 2013 -2
Пробне ЗНО 2013 -2
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email