|  | 

Що я знаю про професії моїх батьків

Я ще навчаюсь у школі, але вже не раз і не два запитував себе: ким бути? Мої батьки працюють у зовсім різних сферах обслуговування. Моя мама працює зубним лікарем – стоматологом. Вона дуже любить свою професію.

Зробити посмішку людини здоровою, щасливою і привабливою – справа рук і досвіду стоматолога. Фахівець цієї професії працює в чоловічих, жіночих та дитячих клініках, у міській і сільській місцевості. Праця стоматолога клопітлива та важка. Бо справжній лікар хоче зробити свою роботу на совість. Так працює і моя мама.

Мій тато працює провідником пасажирських вагонів. І я вирішив у майбутньому стати провідником пасажирських вагонів, як і мій тато. Від нього я дізнався, що це одна з найбільш масових професій на залізничному транспорті. Перед відправкою в рейс провідник приймає вагон, інвентар, постільну білизну. Забезпечує посадку і висадку пасажирів, правильно розміщує їх у вагоні, створює необхідні для зручного проїзду умови: порядок і чистоту у вагоні, нормальний температурний режим, вентиляцію повітря.

Провідник повинен стежити за справним станом ходової частини вагона, автогальмом і електроустаткуванням, усувати в ньому дрібні дефекти. Він повинен знати правила технічної експлуатації залізниці, розміщення станцій маршруту свого поїзда. З шкільних предметів необхідно добре знати географію, фізику, мови.

Головне для провідника вагона – доброзичливість, що повинна поєднуватися зі спостережливістю, уважністю при обслуговуванні пасажирів, акуратністю. Отже, професії моїх батьків дуже потрібні людям, і я вирішив, що найбільше користі принесу Батьківщині, коли буду провідником пасажирських вагонів.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Що я знаю про професії моїх батьків
Що я знаю про професії моїх батьків
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email