|  | 

Берегти природу – обов’язок кожного – І варіант

І варіант

Влітку наша родина виїздить “кудись ближче до природи”, як говорять мої батьки. Я не уявляю собі літнього відпочинку без річки, моря, лісу… Що б сталося, якби всі люди були приречені на вічне проживання у величезному місті, де б не було жодного дерева, зеленої травички та співу пташок. Мабуть, це було б жахливо!

Зрозуміло, що розвиток цивілізації – це добре. Але з іншого боку, скільки знищується природних ресурсів! Адже всьому має бути межа. Наше місто з кожним днем стає все кращим: з’являються нові сучасні будівлі, тротуари вимощуються плиткою, всюди безліч яскравих вітрин… Мені здається, було б краще, якби біля сучасних крамниць ще й росли б дерева та клумби з квітами.

Але ж природа дає можливість не тільки милуватися нею, вона поліпшує стан нашого здоров’я. Сьогодні багато говорять про екологічну загрозу людству. Чим ми дихаємо?

Найдивнішим є те, що в цьому винна сама людина. Якщо ми сьогодні не замислимось серйозно над екологічними проблемами, то самі себе і знищимо. Мені пригадується вірш Володимира Бровченка “Два хлопчики”. Один з хлопчиків сприймає ліс у вигляді дров, а інший – у вигляді світла:

Два хлопчики… І ліс так пильно в вічі

Дививсь сусідам димокурних труб.

Він ще не знав, хто буде тут лісничим:

Чи садівник життя, чи дроворуб…

Так хотілося б, щоби кожен із нас був “садівником життя”, а не “дроворубом”.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: Берегти природу – обов’язок кожного – І варіант
Берегти природу – обов’язок кожного – І варіант
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email