|  | 

Пам’ятка батькам обдарованих дітей

Пам’ятка батькам обдарованих дітей

– Створіть безпечну психологічну атмосферу дитині в її пошуках, де вона могла б знайти розраду у разі своїх розчарувань і невдач. – Підтримуйте здібності дитини до творчості й виявляйте співчуття до ранніх невдач. Уникайте негативної оцінки творчих спроб дитини.

– Будьте терпимі до несподіваних ідей, поважайте допитливість ідеї дитини. Намагайтесь відповідати на всі запитання, навіть якщо вони вам здаються безглуздими. – Залишайте дитину одну і дозволяйте їй, якщо вона бажає, самій займатися своїми справами.

Надлишок опіки може обмежити творчість. – Допомагайте дитині формувати її систему цінностей, не обов’язково засновану на її системі поглядів, щоб вона могла поважати себе і свої ідеї поряд з іншими ідеями та їх носіями. – Допомагайте дитині задовольняти основні людські потреби, оскільки людина, енергія якої скута основними потребами, рідко досягає висот у самовираженні. – Допомагайте дитині долати розчарування і сумніви, коли вона залишається сама в процесі не зрозумілого ровесникам творчого пошуку: нехай дитина збереже свій творчий імпульс. – Поясніть, що не на всі запитання дитини завжди можна відповісти однозначно.

Для цього потрібен час, а з боку дитини – терпіння. Вона має навчитися жити в інтелектуальному напруженні, не відкидаючи своїх ідей. – Допомагайте дитині цінувати в собі творчу особистість.

Однак її поведінка не має виходити за межі пристойного. – Допомагайте дитині глибше пізнати себе. Виявляйте симпатію до її перших спроб виразити таку ідею словами і зробити зрозумілою для оточення.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.00 out of 5)

Твір на тему: Пам’ятка батькам обдарованих дітей
Пам’ятка батькам обдарованих дітей
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email