|  | 

Відгук про майстер-клас в рамках Дня початкової освіти (28.10.11)

Відгук про майстер-клас в рамках Дня початкової освіти (28.10.11)

В рамках проведеного Дня початкової освіти я була учасником майстер-класу “Інноваційні технології мовленнєвого розвитку молодших школярів”, підготовленого і проведеного Маріанною Вікторівною Коченгіною, кандидатом пед. наук, зав. сектором розвиваючого навчання Комунального вищого навчального закладу “Харківська академія неперервної освіти”.

Яскраво, впевнено, професійно Маріанна Вікторівна розповіла про мовленнєтворчу діяльність в процесі літературного читання. Безцінний досвід щедро дарувала нам, слухачам Харківщини, Дніпропетровщини, Донеччини, Тернопільщини… І не тільки на роботу з учнем звернула увагу Майстер. Дійсно здивувала прийомами відкритих запитань для батьків, широкою роботою за прочитаним.

Колежанки, обмінюючись досвідом, використовували інноваційні технології на практиці. І вся робота була спрямована на виховання любові до книг, до читання; на формування вмінь учнів висловлювати власні думки щодо прочитаних творів дитячої художньої літератури. Адже читання є базою дитячого досвіду, уміння аналізувати вчинки героїв та свої власні, базою мовленнєвого розвитку молодшого школяра. Що в свою чергу неодмінно виллється в літературну творчість школяра.

А це вже засіб реалізації особистості, що дещо нівелює в дитині сучасне горе – ігроманію. Це засіб художньо-естетичного та морального розвитку, виховання почуття гумору і що дуже важливо – саморефлексії.

Кожен учасник майстер-класу отримав опорні дидактичні матеріали, що теж важливо. Але найважливіше – живе спілкування з Майстром, з однодумцем. Бо на святі Розуму, Професіоналізму випадкових людей не було.

Дорогі друзі! Спасибі Вам за змогу дихати повітрям Вчительства.

О. Д. Остапко, Ганнівський НВК, Верхньодніпровського р-ну, Дніпропетровської області.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)


Твір на тему: Відгук про майстер-клас в рамках Дня початкової освіти (28.10.11)
Відгук про майстер-клас в рамках Дня початкової освіти (28.10.11)
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email