|  | 

Прищеплювання дитині інтересу до читання, пам’ятка для батьків

Пам’ятка для батьків 1. Пам’ятайте: читання – це вікно до світу пізнання. Гарне читання є запорукою успішного навчання дитини з усіх предметів.2. Тільки спільними зусиллями школи і родини можна досягти того, щоб ваша дитина полюбила книгу.3. Не бійтеся хвалити дитину! Якнайчастіше стимулюйте її читання похвалою.4.

Необхідно знати основні вимоги читання свідомого, й виразного.5. знаючи рекомендаційний список літератури, ви можете підібрати дитині потрібну книгу.6. Починати читання книги треба з обкладинки і титульного аркуша.7.Власна бібліотека, нехай і невелика, дає можливість обмінюватися книжками з товаришами, що стимулюватиме інтерес до читання.8.Необхідно дотримуватись гігієни читання. Правила читання1.

Треба вчитися правильно працювати з книгою2. Читай частіше вголос, не поспішаючи, розуміючи зміст прочитаного.3.Умій розрізняти гарні поступки від поганих, учись у героїв книг хорошого.4. Запам’ятай книгу треба берегти.5.

Час для читання 10-15 хвилин. Провітрюй кімнату, роби фізпаузи.6.Виробляй навички свідомого, правильного, швидкого читання.7. Читай виразно.8.Веди читацький щоденник у якому записуй дані про книгу з титульного аркуша.9.

Користуйся рекомендаційним списком.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Прищеплювання дитині інтересу до читання, пам’ятка для батьків
Прищеплювання дитині інтересу до читання, пам’ятка для батьків
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email