|  | 

Виховні заходи

1.Прийняли активну участь в проведенні “Веселого ярмарку”

Учні представляли вірменську кухню, різноманітні блюда приготували сім’ї вірмен Сімонян Оганеса та Хостечян Ані.

2. Ніна Пітиляк захищала честь класу, самостійно підготувалася до конкурсу “Міс Золушка”. Нагороджена дипломом в номінації “Міс чарівність”

3. Здійснили подорож в країни Скандінавії, досконало вивчили і познайомилися з традиціями проведення новорічних свят в Фінляндії, зробили презентацію країни

4. Софійки Расенко – учениці 10-Б класу, і класна година, тема якої “Я в світ прийшла невипадково”, присвячена їй, в цей урочистий час – день досягнення шістнадцятиріччя. в її 16-річчя прийшли привітати старші друзі – місцеві поети, письменники Пугач В. Х., Лопатюк Л. В., завідуюча бібліотекою Пономарьова Л. В., начальник паспортного столу Чабан Л. К. урочисто вручив їй паспорт, учні класу привітали свою однокласницю з днем народження, познайомилися з історією написання віршів, прози, казок, з задоволенням декламували вірші Софії.

6. Цікаво пройшла зустріч з учасниками війни Магдесян М. І. та дітьми партизан, батьків яких фашисти закатували і заживо закопали – це Ремеженя Н. К., Малишко В. М., Печерська Л. С.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Виховні заходи
Виховні заходи
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email