|  | 

Які вони десятикласники?

Які вони десятикласники.

Ми разом з ними з 5 класу. Разом навчалися, разом мандрували, готували свята, обговорювали, ділилися новинами.

Одним словом кажучи, просто жили. Вони були жваві, творчі, зажди сповнені ідеями. Нам було і є ким пишатися, яскраве сузір’я. Одного разу готуючись до заходу, в класі стояв творчий хаос: там співали, там танцювали, там малювали полотно розміром 1,5 м на 3 м. Одна дівчина озирнулась навколо і сказала: “Це так чудово, коли багато талановитих дітей в одному місці”.

Я озирнулася і дійсно, творча, весела обстановка, що панувала навколо, створювала надзвичайно гарний настрій. Всі навколо казали творчий клас. В десятому класі склад класу змінився, деякі учні залишили клас, з’явилися нові учні. І в класі відбулися значні зміни. Учні стали дорослішати, більшість зайняли позицію спостерігачів.

Спроби надихнути на пожвавлення активності, залишалися спробами. Учні забували про доручення, не реагували на прохання і побажання. Робили тільки те, що їм “корисне”. Вони зайняли позицію “сам для себе”.

Вони продовжують активно спілкуватися, у них є якісь спільні думки, але в будь-якій діяльності вони досить посередні.

Тоді і виникла потреба звернутися до літератури і допомоги психологів. Адаптація. Йде переоцінка цінностей, сприйняття світу. Вони інші і потребують, щоб їх сприймали такими, цінували за те, що вони є. Є ще недоліки освіти.

Велике навантаження у школі, час перебування до третьої а то і четвертої години. А якщо ще врахувати позаурочну діяльність, то на підготовку домашніх завдань часу залишається дуже мало. А ще віртуальне спілкування, яке у кожного учня в середньому займає 2 години. Великий потік інформації, і часто відсутній нормальний режим дня.

Все це не самим найкращим чином впливає на активну діяльність. Який вихід в даній ситуації? Чекати і спостерігати, що саме минеться, а 11 класі все стане на свої місця. А якщо не стане? Час буде втрачений. Є протиріччя, його треба розв’язувати.

Як?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3.50 out of 5)

Твір на тему: Які вони десятикласники?
Які вони десятикласники?
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email