|  | 

Лісова казка (для дорослих) скорочено – Євген Дудар

У лісовому господарстві отримали колоду, на якій були висічені якісь знаки і на шнурочку висіла сургучева печатка. Начальник лісгоспу Ведмідь радісно заревів, що нарешті надійиїла вказівка з тресту. Коли прочитали, зясувалося, що просять вислати сто колод у трест і тисячу в главк, бо нема на чому писати. Скликали загальні збори, намітили рубежі, взяли зобов’язання, відправили колоди. Незабаром прийшло ще десять колод з інструкцією, як інвентаризувати ліс.

Після інвентаризації відіслали в трест звіт із п’ятдесяти колод, другий примірник – в об’єднання, третій – у міністерство. З міністерства надійшла брошура зі ста п’ятдесяти колод, як оберігати ліс від паразитів. З главку прислали буклет з п’ятдесяти колод, як правильно розуміти брошуру з міністерства. З тресту додали тридцять колод інструкції, як розшифрувати буклет із главку. У лісгоспі склали звіт про те, як зрозуміли інструкції і що думають робити, відіслали його на двохстах колодах.

Заодно послали п’ять тисяч колод у трест, десять тисяч – у главк, двадцять тисяч – у міністерство, як і вимагалось. У наступних керівних матеріалах ішлося про те, як берегти ліс від буреломів, від пожеж та іншого. На все було написано звіти, доповідалося, як зрозуміли і що з цього приводу роблять. Одного разу в кабінеті Ведмедя пролунав телефонний дзвінок керуючого трестом, який дорікав, що лісгосп прислав річний звіт на трухлявій палиці з ліщини.

А наступного дня на виламаній із стільця ніжці прийшов наказ про те, що лісове господарство ліквідується. Ведмідь заспокоював працівників: нічого, мовляв, мобілізуємося, розкорчуємо пеньки й візьмемося за землеробство.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Лісова казка (для дорослих) скорочено – Євген Дудар
Лісова казка (для дорослих) скорочено – Євген Дудар
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email