|  | 

Як відсвяткувати День народження Вашої дитини?

День народження дитини – напевно, одна із найхвилюючіших подій у житті батьків. Але часто цей день стає винятково святом для дорослих. Адже маленькому імениннику не зрозуміло, дя чого вдома зібралося так багато людей, чому на столі так багато цікавого, а йому, як завжди, не дають це спробувати.

Як же зробити так, щоб цей день пройшов для малюка легко і приємно?

Найголовніше, це ПІДЛАШТУВАТИ СВЯТО ПІД ДИТИНУ, А НЕ ДИТИНУ ПІД СВЯТО. Не порушуйте звичний розпорядок дня: у свій звичний час мають бути і сон дитини, і щоденна прогулянка, і прийоми їжі. Якщо ж ви зайняті приготуванням святкових страв або іншими хатніми клопотами, то можете попросити бабусь чи когось із родичів погуляти з дитиною.

ПРИГОТУЙТЕ МАЛЮКУ СЮРПРИЗ. Можна прикрасити кімнату повітряними кульками чи яскравими різнокольоровими гірляндами. Для гостей можна приготувати веселі ковпаки.

Ще можна придбати мильні бульбашки і влаштувати з них на честь свята святковий салют. Також варто підготувати підбірку з улюбленими музичними композиціями іменинника, нехай весь день звучать тільки дитячі пісні.

ПОДАРУНКИ. Напевно, у свій День народження дитина отримає велику кількість нових іграшок. Не треба вручати їх всі одразу, бо вона може просто розгубитися.

Даруйте все поступово, показуючи, як з чим гратися. Тоді весь день дитини буде насичений новими враженнями.

СВЯТКОВИЙ СТІЛ. Готуючи страви, не треба забувати про те, у кого сьогодні свято. Вигадайте нові та цікаві страви для іменинника (тільки не переборщіть із новими продуктами, які дитина ще не куштувала).

Не полінуйтеся гарно прикрасити тарілочку малюка.

Взагалі, постарайтеся зробити цей день для вашого іменинника радісним та веселим.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)

Твір на тему: Як відсвяткувати День народження Вашої дитини?
Як відсвяткувати День народження Вашої дитини?
Copyright © Школьные сочинения 2019. All Rights Reserved.
Обратная связь: Email